Arçelik'ten Kapsüllü Türk Kahvesi Makinesi »

Ekleme Tarihi: 19.10.2015 18:22:32

Arçelik'ten Kapsüllü Türk Kahvesi Makinesi


Selamlique markasının Türk kahvesi alanındaki birikim ve deneyimi ile Arçelik’in Ar-Ge ve teknoloji gücü Arçelik/Selamlique Kapsüllü Türk Kahvesi Makinesi’nde buluşarak kahve keyfine yepyeni bir boyut getiriyor. Artık tek tuş ile mükemmel lezzette geleneksel Türk kahvesi saniyeler içinde hazır. 

Çeşit Çeşit Kapsüller, Taptaze Lezzet

Kapsül teknolojisi sayesinde kahve pişirme esnasında kullanılan tek kullanımlık Selamlique kapsüller,
Türk kahvesinin eşsiz tadının her zaman taze kalmasını sağlıyor.
Selamlique’ın en 
kaliteli Arabica kahve çekirdeklerini ustalıkla işleyerek geleneksel, kakuleliçikolatalıtarçınlı,okkalıkafeinsiz, Ege damla sakızlı gibi farklı aroma seçenekleriyle sunduğu Selamlique kapsüllerinden herhangi birinin makineye yerleştirilmesi, köpüğü tam kıvamında, tadı ve aroması iyi korunmuş, kusursuz biçimde hazırlanmış bir Türk kahvesinin en pratik yoldan içilmesini garanti ediyor.

Türk kahvesi tadına en pratik yoldan ulaşmak için tasarlanan Arçelik/Selamlique Kapsüllü 

Türk Kahvesi Makinesi telve ve köpüğü iyi ayarlamakla kalmıyor, incelikle işlenen çekirdeklere sahip Selamlique kapsülleriyle kahvenin 

her zaman istenilen kıvamda ve tazelikte içilmesini sağlıyor.

Kullanım Pratikliği İçin Her Şey Düşünüldü

Arçelik/Selamlique Türk Kahvesi Makinesi yeni geliştirilen Cooksense teknolojisi sayesinde bol köpüklü, taşmayan gerçek 

Türk kahvesi lezzeti sunuyor ve geliştirilmiş geniş su tankı ile her kullanımda su koymayı da gerektirmiyor.

Üstelik Türk kahvesi keyfinizin üstüne, makinenizi hiç yorulmadan ekstra hijyenik temizleme özelliği sayesinde tek tuşla ve sıcak su ile anında temizleyebiliyorsunuz.

Türk Kahvesi Kültürü Dünyaya Yayılıyor

Ar-Ge gücüyle geliştirdiği yüksek kaliteli teknoloji ve yenilikçi ürünler ile tüketicilerin beklentilerini daima aşan Arçelik, şimdi 12 patentli Kapsüllü Türk Kahve Makinesi ile kahve severlerin hayatında yeni bir sayfa açıyor.

Türk kahvesinin vazgeçilmez gelenekselliğini, en yeni teknoloji ile bir araya getiren dünya standartlarındaki bu özel makine, Arçelik ve Selamlique markalarıyla çok yakında Arçelik bayilerinde ve Selamlique mağazalarında tüketicilerle buluşacak.

Kaynak:shiftdelete.net

http://shiftdelete.net/arcelik-ve-selamlique-kapsullu-turk-kahvesi-makinesi-uretecek-64948