Temsa İş Makinaları, ilk Terex Finlay teslimatını gerçekleştirdi »

Ekleme Tarihi: 29.09.2015 16:44:33

Temsa İş Makinaları, ilk Terex Finlay teslimatını gerçekleştirdi

Temsa İş Makinaları 2015 yılında distribütörlüğünü aldığı TEREX Finlay'in I-110 Mobil Darbeli Kırıcı modelinin teslimatını 16 Eylül 2015 tarihinde İrlanda’dan gelen Terex Finlay yetkilileri ile beraber yaptı. Yağız İnşaat tarafından alınan makine, sulama göleti gövdesinde kullanılacak beton üretimi için çalışacak. 
ATM-Ankara Servis teknisyenlerinin yanı sıra Terex Finlay İrlanda Fabrikası’ndan Eğitim Müdürü John Armstrong ve Servis Müdürü Ronald Kerr’in katılımıyla teslimat  başarılı bir biçimde tamamlandı.     
Teslimat esnasında makine ayarları yapıldı, müşterinin ihtiyacı olan taş ölçüsüne göre makinenin kırma çekiç ayarları yapıldı ve kalker, bazalt karışımı doğal taşların kırma işlemi gerçekleştirildi. Üretilen agrega, sulama göleti gövdesine üretilecek beton için kullanılacak ve 4 ay içerisinde 40.000 ton agrega üretimi planlanıyor.

Terex Finlay Yetkilileri ve ATM-Temsa Ankara Teknik Merkez teknisyenleri 2 gün boyunca makinenin üretimine nezaret ederek, makine performansını gözlemlediler. Hem üretim kapasitesi hem de yakıt tüketimi bakımından son derece tatmin edici sonuçlar alındığı belirtildi.

Kaynak:makina-market.com.tr/